نظرات دانش آموزان ما

title

مهدی رودکی

به نظر من نحوه مطالعه و برنامه ریزی بسیار مهمه چون اینطوری می تونی با مطالعه کمتر اما به صورت بهینه سازی شده به هدفت برسی.  یعنی هم از درس خوندن لذت ببری و هم  از هم سن و سالات جلو بیفتی. این همون چیزیه که کادر مشاوره سیمرغ پارس برای من فراهم کرد.

title

صابر امیری

از تیم مشاوره سیمرغ پارس سپاسگزارم به خاطر اینکه دید من رو نسبت به رشته مورد نظرم تعدیل کرد. می دونم که این اتفاق برای خیلی از هم سن و سالان من می افته و دلیل اصلیش اینه که از رشته مورد نظرشون یک دید رویایی دارن و  در واقع با اون چیزی که در واقعیت هست کاملا متفاوته. من به این نتیجه رسیدم که مشاورین کاردان می تونن کمک کنند که یک دید واقع بینانه پیدا کنیم و متناسب با شرایط و علایقمون گام برداریم.

title

پرستو مالکی

ممنونم از سیمرغ به خاطر تیم مشاوره قوی و دلسوزی که داره. این تیم در روند پیشرفت من خیلی موثر بود و مرحله به مرحله با من همگام بود.

title

ندا ساجدی

اردوهای سیمرغ پارس خیلی دوست دارم چون هم خیلی شاد بود و هم به من کمک کرد تا اشکالات درسیم بر طرف بشه.

title

راضیه اکبری

من از محیط شاد و دوستانه سیمرغ پارس و برنامه ریزی های تحصیلی هدفمندش واقعا سپاسگزارم.

title

دنیا احمدی

سیمرغ پارس به من و دوستام اجازه داد تا از کلاس های رایگان استفاده کنیم و خودمون کیفیت رو بسنجیم و بعد در اونها شرکت کنیم. ممنونم سیمرغ که باعث پیشرفت من شدی.

title

سینا ذاکری

من همیشه با درس ریاضی مشکل داشتم و فکر نمی کردم  روزی برسه که تراز من از 10 به 30 برسه و اینو مدیون تیم مشاوره و اساتید محترم سمیرغ پارس هستم.

title

فائزه رجبی

من از سیمرغ به خاطر تیم مشاوره فوق العادش واقعا ممنونم چون هم من و هم خانوادمو از بسیاری از مسائل مهمی که در زمینه تحصیل و انتخاب رشته وجود داره و تا به حال به اونها توجه نکرده بودیم آگاه کرد و باعث شد تا هدفمند گام بردارم.

title

فاطمه میرزایی

من به غیر از کلاسا همایش های سیمرغ رو خیلی دوست دارم چون همیشه دید خوبی بهم می ده و خیلی از سوالاتم بر طرف میشه.

title

مینا رسولی

من از طریق یکی از دوستانم با سیمرغ آشنا شدم و واقعا فکر نمی کردم محیط آموزشی وجود داشته باشه که هم شاد باشه و هم باعث پیشرفت بشه.

title

پریسا مرادی

خیلی خوبه که سیمرغ پارس انقدر کلاساشو کم جمعیت برگزار  می کنه. این خصوصیت بعضافه دبیرای خوب باعث شد که خیلی پیشرفت کنم.

ممنونم

title

الهام فائزی

من از کادر آموزشی سیمرغ که صبورانه با دانش خودشون به پیشرفتم کمک کردن واقعا راضی ام و ازشون سپاسگزاری می کنم.

title

غزل صامعی

 

با تشکر از کادر محترم و دبیران کاردان سیمرغ پارس که توی پیشرفت تحصیلی من و دوستانم، بسیار موثر بودند.

title

امیر سلیمی

به نظر من سیمرغ پارس با کادر مشاورین و دبیران برجسته ای که در کادر خودش قرار داده بدون شک یکی از بهترین هاست.

title

سمانه رضوی

اردوهای رفع اشکال سیمرغ خیلی به من کمک کرد و برام جالب بود که طوری برنامه ریزی شده بود که در زمان رفع اشکال کاملا تمرکز داشتیم و در زمان استراحت و پذیرایی ویژه، واقعا خستگی مون در می رفت و لذت می بردیم.

title

ایمان صادقی

سیمرغ پارس در واقع از دو جهت گام های من به سوی اهدافم رو سازماندهی کرد. یکی از لحاظ دانشی که اون رو مدیون کادر علمی برجسته ش هستم و دیگری از لحاظ مشاوره و بخصوص مدیریت استرس، که برای من بسیار موثر واقع شد.

title

رامبد پسیانی

ممنونم از سیمرغ و مشاورین خوبش که همیشه پشتیبان من بودند و با برنامه ریزی های کاربردی و جامعی که برای من در نظر گرفتند به پیشرفت من کمک کردند.

title

پروانه سلیمی

منونم از سیمرغ پارس به خاطر اینکه من رو با اساتید برجسته ای آشنا کرد و باعث شد تا دیدم نسبت به رشته تحصیلیم تغییر کنه.